Projektowanie wnętrz lokali usługowych

Masz lokal usługowy, z którego wnętrza nie jesteś dumny i widzisz, że tracisz przez to klientów? Mamy rozwiązanie: skorzystaj z naszej usługi projektowania wnętrz lokali usługowych, którą dedykujemy przedsiębiorcom chcącym kompleksowo zadbać o swój wizerunek i podnieść prestiż miejsca.

Na czym polega ta usługa?

Na projektowanie lokali usługowych chętnie decydują się właściciele różnego rodzaju lokali planujący ich metamorfozę. Motywacją do tego najczęściej jest stopniowy odpływ klientów, wyraźne zestarzenie się wnętrza czy zmiana identyfikacji wizualnej marki, do której obecny wystrój lokalu po prostu już nie pasuje.

Nie chodzi tutaj jednak tylko o względy estetyczne. Często jest tak, że po kilku latach użytkowania lokalu dochodzimy do wniosku, że nie spełnia on już potrzeb pracowników i klientów. Jest niefunkcjonalny, utrudnia wykonywanie codziennych czynności, a przy tym zniechęca klientów do jego odwiedzania.

Może to być skutek rozwoju firmy, wzrostu liczby klientów czy wprowadzenia nowych usług do oferty, przez co obecny wystrój i układ lokalu kompletnie nie przystają do aktualnych realiów. Aby to zmienić najkorzystniej jest zlecić wykonanie projektu wnętrza lokalu.

W ramach tej usługi analizujemy potrzeby klienta, dostępny budżet, przeprowadzamy inwentaryzację architektoniczną, a następnie przygotowujemy projekt, wizualizację i szczegółowy spis materiałów oraz wytycznych dla wykonawcy. Możesz również powierzyć nam nadzór wykonawczy, dzięki czemu prace będą postępować szybciej, a efekt końcowy będzie w 100% zgodny z zaakceptowaną koncepcją.

Dlaczego warto?

Projektowanie lokali usługowych to nasza propozycja dla każdej firmy, która nie tylko ma świadomość konieczności wprowadzenia istotnych zmian w wystroju i układzie architektonicznym lokalu, ale też nie może sobie pozwolić na żadne pomyłki czy nieprzemyślane zakupy.

Stworzymy dla Ciebie szczegółowy projekt uwzględniający wszystkie potrzeby pracowników i klientów. Przestrzeń zyska na funkcjonalności i estetyce, co przełoży się także na poprawę wizerunku Twojej marki biznesowej. W ramach usługi dokładnie policzymy potrzebne materiały i wskażemy Ci miejsca, w których kupisz je w najlepszej cenie (nie musisz ich natomiast kupować u naszych partnerów).

Projektowanie lokali usługowych to usługa, którą szczególnie polecamy m.in. właścicielom gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich, centrów SPA, salonów masażu itp.

Już teraz zapoznaj się z naszym cennikiem projektowania wnętrz, a następnie skontaktuj się z nami – otrzymasz od nas darmową, niezobowiązującą wycenę wraz z proponowanym terminem realizacji projektu.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry