Projekt łazienki

Cennik projektowania łazienki

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Musi zapewniać bardzo wysoki komfort, bezpieczeństwo, charakteryzować się funkcjonalnością, a przy tym zaspokajać potrzeby estetyczne właścicieli. Zaprojektujemy taką łazienkę dla Ciebie w bardzo atrakcyjnej cenie!

Sprawdź cennik projektowania łazienki w Creating Space i przekonaj się, że będą to dobrze zainwestowane pieniądze.

Od czego zależy cena projektu łazienki?

Projekt łazienki jest jednym z najtrudniejszych do wykonania dla projektanta – nawet mającego duże doświadczenie. Wynika to z faktu, że zwykle łazienki są dość małe, a musimy zmieścić w nich wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, jak prysznic/wanna, toaleta, umywalka, lustro, szafka, wieszak na ręczniki etc. To spore wyzwanie.

Dlatego wybierając projektanta wnętrz, który przygotuje koncepcję architektoniczno-aranżacyjną Twojej łazienki, koniecznie zwróć uwagę na to, czy złożona oferta obejmuje wszystkie niezbędne etapy prac. Sam rzut 2D absolutnie nie wystarczy do osiągnięcia perfekcyjnego efektu funkcjonalnego i estetycznego.

Jak projektujemy łazienki naszych klientów?

W Creating Space proponujemy wieloetapowy, kompleksowy proces projektowania. Na bazie naszego doświadczenia wiemy, że tylko takie podejście pozwala stworzyć projekt spójny pod względem estetyki i walorów praktycznych.

Projekt łazienki wykonujemy w trzech etapach:

  1. Projekt funkcjonalny – na tym etapie dokonujemy korekty ścian działowych, wydzielenia obszarów funkcjonalnych, przygotowujemy rzut pomieszczenia 2D, proponujemy lokalizację wyposażenia łazienki, w tym mebli. Po akceptacji przechodzimy do kolejnego etapu.
  2. Projekt koncepcyjny – w ramach tego projektu proponujemy wybór i rozmieszczenie oświetlenia, ogólną stylistykę i kolorystykę łazienki, dekoracje, materiały wykończeniowe oraz podział płaszczyzn, na końcu przygotowując rzuty 3D.
  3. Projekt kompleksowy – po zaakceptowaniu projektu koncepcyjnego przystępujemy do właściwego projektowania łazienki, w tym do uszczegółowienia poprzednich etapów (np. korekta punktów hydraulicznych i elektrycznych), przygotowujemy projekty techniczne i branżowe dla wykonawców, wybieramy konkretne elementy wyposażenia i materiały wykończeniowe, tworzymy kosztorys, fotorealistyczne wizualizacje 3D oraz rzuty ścian i podłóg dla ekipy wykonawczej.

Tak przygotowany projekt łazienki pozwoli Ci „zobaczyć” ją jeszcze przed rozpoczęciem prac i zyskać pewność, że efekt końcowy będzie perfekcyjnie zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Cena projektu łazienki już od 180 zł.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry