Projektowanie wnętrz biurowych

Twoje obecne biuro jest niewygodne, chaotyczne, a pracownicy coraz częściej dopytują o możliwość pracy zdalnej? Czas to zmienić! Skorzystaj z naszej usługi projektowania wnętrz biurowych, dzięki której przestrzeń Twojego biura zyska na estetyce oraz funkcjonalności.

Najważniejsze korzyści

Usługa projektowania wnętrz biurowych jest skierowana zarówno do przedsiębiorców, jak i właścicieli biur przeznaczonych na wynajem. To znakomita, opłacalna inwestycja, która pozwala znacząco zwiększyć prestiż biura, a tym samym firmy, która je zajmuje.

Dzięki kompletnej koncepcji architektonicznej Twoje biuro stanie się o wiele wygodniejszym miejscem do pracy. Docenią to wszyscy pracownicy, którzy będą chętniej do niego przychodzić i przestaną szukać pretekstów do pracy zdalnej.

Funkcjonalne, wygodne biuro ma realny wpływ na wydajność pracy. Sprzyja skupieniu, eliminuje bariery architektoniczne (ważne szczególnie dla pracowników z niepełnosprawnością), sprzyja integracji oraz maksymalnemu wykorzystaniu dostępnej przestrzeni.

Wielokrotnie zdarzało się, że przygotowaliśmy dla naszych klientów projekt wnętrza biurowego, który pozwolił wydzielić dodatkowe stanowiska pracy. Dzięki temu przedsiębiorca nie musiał już szukać innego lokalu, oszczędzając na droższym wynajmie i unikając problematycznej przeprowadzki.

Projektowanie wnętrz biurowych – jak to robimy w Creating Space?

Zawsze zaczynamy od poznania i analizy potrzeb klienta. Wiedząc, jakich zmian oczekujesz oraz znając dostępny budżet przystępujemy do inwentaryzacji architektonicznej, którą możemy przeprowadzić osobiście (u klienta) lub na podstawie udostępnionych rzutów i zdjęć.

Kolejnym krokiem jest opracowanie projektu funkcjonalnego i koncepcyjnego, stworzenie wizualizacji oraz projektu technicznego i branżowego, obejmującego m.in. spis konkretnych materiałów oraz szczegółowe wytyczne dla ekipy remontowej.

Możesz również zlecić nam nadzór wykonawczy, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem dla inwestora, oszczędzając mnóstwo czasu i nerwów oraz dając pewność perfekcyjnej realizacji wcześniej zaakceptowanej koncepcji projektanta.

Idealne rozwiązanie dla nowych i remontowanych biur

Z usługi projektowania wnętrz biurowych możesz skorzystać zarówno przed planowanym remontem biura, jak i przed przystąpieniem do wykańczania zupełnie nowego lokalu. To doskonała inwestycja w komfortowe warunki pracy oraz wizerunek przedsiębiorstwa.

Już teraz zapoznaj się z cennikiem projektowania wnętrz Creating Space, a następnie skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie bezpłatną, niezobowiązującą wycenę wraz z proponowanym terminem realizacji. 

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry