Projektowanie wnętrz domów i mieszkań

Nijakie, bezpieczne, bez wyrazu, żywcem zaczerpnięte z katalogów – takie najczęściej są wnętrza polskich domów i mieszkań. Jeśli Ty szukasz czegoś innego, nie lubisz sztampy i masz znacznie większe oczekiwania względem komfortu i designu, to skorzystaj z naszej usługi projektowania wnętrz domów i mieszkań. Stać Cię na to!

Dlaczego warto zlecić projekt wnętrza domu lub mieszkania?

Najważniejszą korzyścią dla inwestora jest to, że może „zobaczyć” swoje przyszłe wnętrze jeszcze przed zakończeniem prac wykończeniowych. Pozwala to oswoić się z wizją zaproponowaną przez projektanta oraz daje czas na uwzględnienie ewentualnych zmian. Dzięki temu prace nie przebiegają po omacku, nie ma ryzyka ciągłego modyfikowania koncepcji i tym samym wprowadzania niepotrzebnego chaosu.

Profesjonalny projekt wnętrza domu czy mieszkania gwarantuje maksymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Jest to szczególnie ważne w przypadku mniejszych mieszkań. Projektant wykorzysta swoją wiedzę inżynieryjną oraz zmysł designerski do opracowania w pełni funkcjonalnego, użytecznego wnętrza, idealnie dopasowanego do oczekiwań oraz rytmu życiowego właścicieli.

Projektowanie wnętrz domów i mieszkań pozwala zrealizować wizję właścicieli, którzy wiedzą, jaki efekt chcą osiągnąć, natomiast nie mają wystarczających kompetencji czy po prostu czasu na jego urzeczywistnienie. Nie każdy może sobie pozwolić na to, aby godzinami przeglądać katalogi, blogi wnętrzarskie i biegać po sklepach w poszukiwaniu inspiracji. Profesjonalny projektant wyręczy Cię w tym wszystkim, oszczędzając Ci czas, energię i dając gwarancję znakomitego rezultatu końcowego.

Projekt wnętrza to opłacalna inwestycja

Wiele osób wychodzi z założenia, że usługa projektanta wnętrz jest zarezerwowana tylko dla tych inwestorów, którzy mają nadmiar pieniędzy. Jest dokładnie odwrotnie. Wykonanie projektu wnętrza domu czy mieszkania powinien zlecić każdy inwestor, który nie może sobie pozwolić na nieprzemyślane zakupy.

W ramach tej usługi dokładnie poznajemy oczekiwania klienta, ale także analizujemy dostępny budżet, aby zaproponować koncepcję, której realizacja jest w zasięgu finansowym klienta. Dokładnie obliczamy ilość potrzebnych materiałów, by uchronić klienta przed nadmiernymi zakupami i problematycznymi zwrotami. Szczegółowe wytyczne dla wykonawcy pozwalają natomiast rzetelnie wycenić usługę ekipy remontowej i uniknąć nieporozumień na etapie rozliczenia.

W Creating Space mamy nadrzędną zasadę: projektujemy prywatne wnętrza, w których chce się mieszkać i codziennie do nich wracać. Stawiamy na znakomitą estetykę, ale też funkcjonalność w normalnym użytkowaniu. Oczekujesz takiego podejścia od projektanta wnętrz? W takim razie już teraz skontaktuj się z nami, a wcześniej zapoznaj się też z naszym cennikiem projektowania wnętrz domów i mieszkań.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry