Projekt lokalu usługowego

Cennik projektowania lokalu usługowego

Masz lokal usługowy, który obecnie nie zachęca klientów do jego odwiedzania? Wiemy, jak to zmienić! Creating Space oferuje usługę projektowania lokali usługowych dla firm z dowolnej branży. Zapewniamy nie tylko doskonały efekt estetyczny zgodny z aktualnymi trendami w designie, ale także znakomitą funkcjonalność zaaranżowanej przestrzeni.

Już teraz sprawdź nasz cennik projektowania lokalu usługowego i przekonaj się, że możesz sobie pozwolić na taką inwestycję.

Dla kogo jest ta usługa?

Opracowanie projektu lokalu usługowego to atrakcyjna propozycja dla przedsiębiorców, którzy celują w całkowitą metamorfozę istniejącego lokalu lub właśnie wynajęli powierzchnię pod swój biznes i chcą zadbać o jej atrakcyjne zaaranżowanie.

Projekt zagwarantuje idealne dopasowanie wystroju wnętrza do charakteru marki i tym samym jej wizerunku, zapewniając przy tym odpowiednią funkcjonalność. Jest to bardzo ważne zarówno z punktu widzenia pracowników lokalu, jak i jego klientów, którzy z pewnością docenią komfortowe, ciekawie zaaranżowane wnętrza.

Projektowanie lokalu usługowego szczególnie polecamy właścicielom takich lokali, jak:

  • salony fryzjerskie,
  • gabinety kosmetyczne,
  • salony kosmetologiczne,
  • centra SPA,
  • barber shopy,
  • kliniki urody,
  • gabinety dermatologiczne i podologiczne.

Projekt zawsze uwzględnia budżet, jakim dysponuje inwestor. Proponujemy tylko takie rozwiązania, na które możesz sobie pozwolić w ramach dostępnych środków. Nie wymagamy zakupu wskazanych materiałów u naszych partnerów!

Co obejmuje nasza usługa projektowa?

Creating Space przygotuje dla Ciebie kompleksowy projekt lokalu usługowego, za co będzie odpowiadać projektant indywidualnie przydzielony do realizacji Twojego zlecenia. Dzięki temu masz pewność, że za projekt od początku do końca odpowiada jedna osoba, z którą uzgodnisz wszystkie szczegóły.

W ramach tej usługi nie tylko przygotujemy całościowy projekt architektoniczno-aranżacyjny, ale także zapewnimy konsultacje z architektem (w przypadku np. konieczności przebudowy lokalu), opracujemy szczegóły wszystkich etapów wykonawczych (projekt funkcjonalny, koncepcyjny i kompleksowy) oraz udzielimy Ci pomocy w uzyskaniu niezbędnych opinii i uzgodnień (m.in. BHP, p.poż., sanepid) wraz z dokonaniem analizy przepisów prawnych.

Możesz również skorzystać z naszego wsparcia w zakresie nadzorowania wykonywanych prac pod kątem terminowości oraz zgodności z projektem.

Już teraz skontaktuj się z nami w wygodnej dla siebie formie – otrzymasz od nas całkowicie bezpłatną, niezobowiązującą wycenę opracowania projektu Twojego lokalu.

Cena projektu lokalu usługowego już od 240 zł.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry