Projekt domu

Cennik projektowania wnętrza domu

Dom jednorodzinny gwarantuje bardzo wysoki komfort codziennego życia, ale jednocześnie stanowi olbrzymie wyzwanie z punktu widzenia zaaranżowania jego przestrzeni. Nie dość, że mamy do zagospodarowania znacznie większą powierzchnię niż w mieszkaniu, to jeszcze często jest ona otwarta, co wymaga umiejętnego łączenia stylów i materiałów.

Jeśli chcesz uniknąć pomyłek, niepotrzebnych zakupów i przekroczenia budżetu, to zdecyduj się na naszą usługę projektowania wnętrza domu. Creating Space gwarantuje Ci indywidualne podejście i przygotowanie koncepcji w pełni zgodnej z Twoimi oczekiwaniami oraz potrzebami. Sprawdź też nasz cennik projektowania wnętrza domu.

Projekt domu – dla kogo?

Usługa projektowania wnętrza domu jest dedykowana każdemu inwestorowi, który nie ma ani czasu, ani po prostu ochoty na samodzielne opracowanie koncepcji architektoniczno-funkcjonalnej. Wiele osób na etapie wykańczania domu jest już tak zmęczonych, że zwyczajnie nie jest w stanie znaleźć ciekawych pomysłów, a olbrzymia oferta sklepów wcale nie ułatwia dokonania wyboru.

Takie sytuacje są na porządku dziennym i zwykle kończą się tym, że inwestor decyduje się  na rozwiązania bezpieczne, żywcem skopiowane z katalogów czy wystaw sklepów meblowych. W efekcie wnętrze może i jest estetyczne, natomiast brakuje mu indywidualnego charakteru.

Szczególnie dużym problemem są natomiast błędy rzutujące na walory użytkowe wnętrza domu. Mogą one powodować marnowanie dostępnej przestrzeni, niski komfort korzystania z poszczególnych pomieszczeń, a w konsekwencji irytację właścicieli.

Jeśli obawiasz się podobnego scenariusza, to mamy propozycję: zleć nam opracowanie projektu wnętrza Twojego domu. Zrobimy to po poznaniu Twoich potrzeb i dostępnego budżetu, zapewniając znakomity efekt tak na poziomie estetyki, jak i funkcjonalności.

To się opłaca!

Zlecenie wykonania projektu wnętrza domu jest znakomitą inwestycją. Profesjonalny projekt chroni Cię przed nieprzemyślanymi zakupami i tym samym przed niepotrzebnymi wydatkami. Zaproponujemy takie materiały, na jakie Cię stać i podpowiemy, gdzie kupisz je w najlepszej cenie. Dokładnie policzymy ilość potrzebnych materiałów, co wyeliminuje ryzyko kłopotliwych zwrotów czy tym bardziej braków na budowie.

Szczegółowy, kompleksowy projekt pozwoli Ci zwizualizować sobie wygląd przyszłego wnętrza domu i wprowadzić ewentualne poprawki tak, aby ostateczny efekt w pełni odpowiadał Twoim preferencjom.

Zleć zaprojektowanie wnętrza domu profesjonalistom Creating Space. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami w wygodnej dla siebie formie.

Cena projektu wnętrza domu już od 120 zł.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry