Projekt mieszkania

Cennik projektowania mieszkania

Projekt wnętrza mieszkania to spore wyzwanie. Obecnie mamy do dyspozycji tak ogromny wybór materiałów wykończeniowych i promowanych przez designerów stylów, że naprawdę trudno jest się na coś zdecydować. Gdy dochodzi do tego jeszcze kwestia funkcjonalności, to mamy już gotowy przepis na nieprzespane noce i stracone godziny na rozmyślaniach, wertowaniu katalogów i czytaniu blogów wnętrzarskich.

Chcesz tego uniknąć, jednocześnie zapewniając sobie znakomity efekt pod względem estetycznym i użytkowym? Zamów projekt mieszkania opracowany przez projektanta Creating Space. Sprawdź nasz atrakcyjny cennik!

Dlaczego warto zlecić opracowanie projektu mieszkania profesjonaliście?

Kluczowym powodem jest gwarancja doskonałego efektu końcowego, w 100% zgodnego z Twoimi oczekiwaniami, preferencjami estetycznymi czy potrzebami rodziny. Projekt mieszkania będzie różnić się w zależności od tego, ile osób mieszka w danej nieruchomości, czy inwestorzy mają psa/kota, a także oczywiście od dostępnego budżetu. Wszystkie te szczegóły omówimy już na samym początku współpracy, w ramach analizy potrzeb klienta.

Profesjonalny projekt mieszkania daje Ci pewność uniknięcia chaosu stylistycznego i funkcjonalnego, co jest normą w przypadku mieszkań projektowanych samodzielnie, często z wykorzystaniem przypadkowych, kupionych na promocji materiałów.

Najważniejsze jest natomiast to, że mieszkanie zaprojektowane przez profesjonalistę będzie wygodne dla domowników i perfekcyjnie wpisze się w ich rytm dnia. Projektant wie, jak osiągnąć taki efekt, zaproponuje odpowiednie rozwiązania architektoniczne, konkretne materiały, cały czas dbając przy tym o to, aby klienci byli w stanie sfinansować zrealizowanie jego koncepcji.

Co zyskasz dzięki projektowi wnętrza mieszkania?

Wiele osób nadal sądzi, że cena projektu mieszkania jest bardzo wysoka i stanowi to niepotrzebny wydatek. Warto spojrzeć na tę kwestię z nieco innej strony. Profesjonalny projekt tak naprawdę jest najlepszym sposobem na to, aby nie przekroczyć budżetu remontowego i uniknąć niepotrzebnych, nieprzemyślanych wydatków, których za chwilę będziemy żałować.

Zadaniem projektanta jest między innymi opracowanie kosztorysu, zestawienia materiałów i wskazanie klientom miejsc, w których kupią je w najlepszej cenie. Dzięki szczegółowej dokumentacji technicznej i branżowej wykonawca może rzetelnie wycenić swoją pracę i określić termin realizacji. Nie ma również mowy o nadmiernych stratach materiałowych.

W Creating Space możesz zamówić projekt całego mieszkania, jak i poszczególnych pomieszczeń. Masz pytania? Po prostu skontaktuj się z nami w wygodnej dla siebie formie.

Cena projektu mieszkania już od 120 zł

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry