Projektowanie wnętrz

Creating Space oferuje usługę projektowania wnętrz, którą kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość projektu, uwzględniającego realne potrzeby klienta, dostępny budżet oraz specyfikę architektoniczną danego wnętrza.

Projektowanie wnętrz domów i mieszkań

Prywatne wnętrza muszą zapewniać najwyższy komfort, charakteryzować się funkcjonalnością, a przy tym zaspokajać potrzeby estetyczne właścicieli. W Creating Space tworzymy zarówno koncepcje całościowe, jak i dla poszczególnych pomieszczeń.

Zamówisz u nas projekt wnętrza nowego lub remontowanego mieszkania i domu, salonu, kuchni, łazienki, sypialni, pokoju dziecka itd. Uwzględnimy dostępny budżet, zaproponujemy konkretne materiały i podpowiemy, gdzie je kupić w najlepszej cenie.

Pamiętaj, że zamawiając projekt wnętrza w Creating Space nie musisz kupować materiałów u naszych partnerów.

Projektowanie wnętrz biurowych

Funkcjonalne, dobrze zaaranżowane i estetycznie wykończone biuro tworzy komfortowe warunki do pracy. Może przyczynić się do zwiększenia efektywności zespołu pracowników oraz podnieść prestiż marki przedsiębiorstwa. Zamów u nas projekt wnętrza biurowego o dowolnej powierzchni, a zagwarantujemy Ci maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni (co np. pozwoli wydzielić dodatkowe stanowiska).

Projektowanie lokali usługowych

Z oferty Creating Space bardzo chętnie korzystają właściciele lokali usługowych, którzy chcą poddać je kompleksowej metamorfozie lub delikatnemu liftingowi. To znakomita propozycja m.in. dla salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych, centrów SPA itd. Dzięki tej usłudze zyskasz bardzo atrakcyjną przestrzeń, która zrobi znakomite wrażenie na Twoich klientach, a przy tym zapewni jeszcze lepsze warunki do codziennej pracy.

Ile kosztuje projekt wnętrza?

Jeśli z góry zakładasz, że nie stać Cię na usługę projektanta wnętrz, to z pewnością pozytywnie Cię zaskoczymy. W Creating Space możesz zamówić sam projekt funkcjonalny, jak również koncepcyjny i kompleksowy – w zależności od potrzeb oraz dostępnego budżetu. Koniecznie zajrzyj do naszego aktualnego cennika projektowania wnętrz.

Ścisła współpraca na linii projektant-klient

Creating Space otacza każdego klienta indywidualną, kompleksową opieką, poczynając na analizie potrzeb, przez przeprowadzenie inwentaryzacji architektonicznej, przygotowanie projektu koncepcyjnego wraz z wizualizacją, aż po opracowanie projektu technicznego oraz branżowego dla wykonawcy. Możemy również świadczyć nadzór wykonawczy nad realizacją projektu, co zagwarantuje Ci perfekcyjny efekt końcowy, w 100% zgodny z zaakceptowanym projektem.

Od dawna myślisz o tym, aby skorzystać z usługi projektowania wnętrz? To najlepszy moment na podjęcie tej decyzji! Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Czytaj więcej:

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry