Kontakt z Creating Space

Dobry kontakt z klientem to podstawa w pracy projektanta wnętrz. Ważne jest precyzyjne ustalenie wszystkich szczegółów współpracy jeszcze przed jej nawiązaniem. Kładziemy akcent na to, aby na linii klient-projektant wnętrz panowało pełne zrozumienie. To wyklucza pomyłki, złe odczytanie intencji, a tym samym ryzyko przedstawienia koncepcji, która nie wpisuje się w oczekiwania estetyczne i funkcjonalne klienta.

Kontakt telefoniczny

Codziennie od 8.00 do 16.00
 

+48 507 871 317

Kontakt Słupsk

Oddział Słupsk.
 

Creating Space creatingspacepl@gmail.com

Kontakt Trójmiasto

Oddział Trójmiasto.
 

Creating Space trojmiasto@creatingspace.pl

Nasze oddziały

Obsługa mobilna na terenie Trójmiasta,
oddział w Gdyni: Wiczlińska, 81-578 Gdynia,
oddział w Słupsku: ul. Rybacka, 76-200 Słupsk.
 

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Napisz do nas.

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.
Zdjęcie główne #1494 - Strona główna - top

Jesteśmy profesjonalistami

Wielu projektantów wnętrz bazuje wyłącznie na swojej pasji i zmyśle designerskim. Zespół Creating Space dokłada do tego fachową wiedzę z zakresu inżynierii budowlanej. Dzięki temu możemy zaproponować taką koncepcję, która nie tylko znakomicie prezentuje się na ekranie komputera, ale rzeczywiście jest możliwa do realizacji w konkretnym pomieszczeniu czy lokalu.

Najwyższa jakość

Creating Space współpracuje z najlepszymi dostawcami materiałów i rozwiązań wnętrzarskich.

4
1
8
6
5
7
2
3
Next
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry