Projekt biura

Cennik projektowania biura

Coraz więcej przedsiębiorców rozumie, że komfortowa i atrakcyjna przestrzeń biurowa jest czynnikiem motywującym do pracy, a także podnoszącym prestiż firmy. Dlatego usługa projektowania biur cieszy się rosnącą popularnością. Możesz z niej skorzystać w Creating Space.

Projektowanie biur to jedna z naszych specjalizacji. Polecamy tę usługę zarówno firmom, jak i właścicielom biur przeznaczonych na wynajem. Skorzystaj z naszych kwalifikacji i zapoznaj się z atrakcyjnym cennikiem projektowania biura.

Dlaczego warto zlecić opracowanie projektu biura?

Taki projekt daje pewność, że nowa przestrzeń biurowa będzie perfekcyjnie dopasowana do realnych potrzeb Twojej firmy – zarówno na poziomie estetycznym, jak i funkcjonalnym. Nasz projektant maksymalnie wykorzysta potencjał lokalu, co być może pozwoli wydzielić dodatkowe stanowiska.

Jeśli wynajmujesz biuro, to dzięki jego kompleksowej modernizacji w oparciu o nasz projekt zyskasz znacznie wygodniejszą i bardziej prestiżową przestrzeń do pracy. Jeśli natomiast jesteś właścicielem biura przeznaczonego na wynajem, to nasza aranżacja zagwarantuje wzrost zainteresowania przestrzenią wśród lokalnych przedsiębiorców oraz pozwoli Ci uzyskać znacznie wyższy czynsz.

Projektujemy dowolne przestrzenie biurowe

Z naszej usługi projektowej może skorzystać każdy przedsiębiorca czy właściciel przestrzeni biurowej. Realizujemy zlecenia zarówno dotyczące zaaranżowania ogromnych open space’ów, jak i małych biur i mieszkań przekształconych na lokale biurowe.

W ramach tej usługi otrzymasz od nas kompleksowy projekt architektoniczno-aranżacyjny. We współpracy z architektem zaproponujemy wykonanie projektu przebudowy lokalu (jeśli jest konieczna). Zapewnimy Ci pomoc w uzyskaniu wszystkich niezbędnych opinii i uzgodnień (w tym BHP, p.poż. i sanepid) oraz przeprowadzimy analizę przepisów prawnych z uwzględnieniem potrzeb funkcjonalnych i aranżacyjnych inwestora.

Creating Space, jako jeden z nielicznych projektantów wnętrz w Trójmieście i regionie, zapewnia również nadzór wykonawczy nad realizacją projektu. Dopilnujemy wymaganej jakości oraz terminowości prac.

Sprawdź nasz cennik projektowania biur

Creating Space oferuje jeden z najkorzystniejszych cenników usług projektowych, zwłaszcza w relacji do jakości naszej pracy. Twoim zleceniem zajmie się konkretny projektant, co gwarantuje indywidualne podejście, bliski kontakt na linii projektant-klient oraz pełne zaangażowanie.

Już teraz zajrzyj do naszego cennika projektowania biur i skontaktuj się z nami – bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą ofertę wraz z proponowanym terminem realizacji.

Cena projektu biura już od 240 zł.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry