Projektujemy wnętrza dla ludzi!

W Creating Space nie tworzymy wtórnych, pompatycznych koncepcji, które można znaleźć w każdym katalogu wnętrzarskim. Do projektu podchodzimy w sposób indywidualny, aby z jednej strony zaspokoić oczekiwania estetyczne klienta, a z drugiej zaproponować takie rozwiązania, które będą funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu.


Kompleksowo zajmiemy się Twoim projektem

Większość osób szuka projektanta wnętrz, który nie tylko przygotuje koncepcję architektoniczną, ale również zaproponuje konkretne, łatwo dostępne materiały budowlane i wykończeniowe, oszacuje budżet oraz podpowie, co można zrobić, aby w pełni wykorzystać potencjał danego wnętrza. Projektowanie wnętrz to sztuka robienia wielkich rzeczy w nawet bardzo małym pomieszczeniu i przy ograniczonych środkach finansowych. W Creating Space opanowaliśmy ją do perfekcji.

 

 

Creating Space: Twój osobisty projektant wnętrz

Creating Space to zespół doświadczonych projektantów wnętrz, którzy na pierwszym miejscu zawsze stawiają potrzeby klienta. Projektując myślimy o tym, czy klient może sobie pozwolić na proponowane rozwiązania i czy rzeczywiście wpisują się one w jego realne potrzeby. Dobry projekt wnętrza to taki, który odpowiada właścicielowi pod względem designu, jednocześnie gwarantując mu codzienny komfort i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Projektujemy wnętrza mieszkalne, biurowe, tworzymy koncepcje lokali usługowych. Nie ograniczamy się tylko do samego projektowania. Otaczamy klienta całościową opieką projektanta, m.in. przeprowadzając dokładną inwentaryzację wnętrza (eliminuje to ryzyko pomyłek i zamówienia zbyt małej lub zbyt dużej ilości materiałów), opracowując listę materiałów wraz ze wskazaniem miejsc, w których można je kupić, a także przekazując szczegółowe wskazówki wykonawcze i pełniąc nadzór autorski nad ekipą.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Zdjęcie główne #1494 - Strona główna - top

Jesteśmy profesjonalistami

Wielu projektantów wnętrz bazuje wyłącznie na swojej pasji i zmyśle designerskim. Zespół Creating Space dokłada do tego fachową wiedzę z zakresu inżynierii budowlanej. Dzięki temu możemy zaproponować taką koncepcję, która nie tylko znakomicie prezentuje się na ekranie komputera, ale rzeczywiście jest możliwa do realizacji w konkretnym pomieszczeniu czy lokalu.

Najwyższa jakość

Creating Space współpracuje z najlepszymi dostawcami materiałów i rozwiązań wnętrzarskich.

4
1
8
6
5
7
2
3
Next
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry