Projekt kuchni

Cennik projektowania kuchni

Kuchnia to szczególne pomieszczenie w domu czy w mieszkaniu. Pełni nie tylko funkcję praktyczną, umożliwiając wygodne przygotowywanie posiłków, ale także gromadzi domowników i tworzy przestrzeń do długich, wieczornych rozmów na najważniejsze tematy. Dlatego projekt kuchni powinien być niezwykle dokładnie przemyślany, ponieważ popełnione na tym etapie błędy będzie trudno naprawić w przyszłości.

Opracowanie koncepcji architektoniczno-aranżacyjnej kuchni zleć projektantowi Creating Space specjalizującemu się w tym pomieszczeniu. Sprawdź nasz cennik projektowania kuchni.

W projekcie kuchni nie ma miejsca na przypadek

Projektowanie kuchni często kojarzy się wyłącznie ze zleceniem opracowania projektu zabudowy meblowej zakładowi stolarskiemu. To jednak absolutnie nie wystarczy. Nawet najlepiej wykonana, najdroższa zabudowa nie gwarantuje pełnej funkcjonalności pomieszczenia, nie wspominając już o jego walorach estetycznych.

Zaprojektowanie kuchni jest ogromnym wyzwaniem dla każdego projektanta. Dlaczego? Ponieważ mówimy tutaj o pomieszczeniu, które wymaga drobiazgowego planowania na poziomie zarówno poszczególnych instalacji, jak i wyboru urządzeń, sprzętów, oświetlenia i konkretnych materiałów wykończeniowych.

Dobrze zaprojektowana kuchnia gwarantuje wysoki komfort przygotowywania posiłków, maksymalny poziom bezpieczeństwa, trwałość i odporność na zmienne warunki środowiskowe (podwyższona wilgotność, spore wahania temperatury), a przy tym jest pomieszczeniem, którym chcemy się pochwalić przed znajomymi.

Dokładnie taki efekt końcowy zapewni Ci projekt kuchni wykonany przez projektanta Creating Space.

Jak projektujemy kuchnie naszych klientów?

W przypadku kuchni proponujemy wyłącznie usługę kompleksową, w ramach której przygotujemy dla Ciebie:

  1. Projekt funkcjonalny – obejmujący korektę ścian działowych (np. w celu wydzielenia obszaru kuchni), rzuty pomieszczeń 2D, propozycję lokalizacji sprzętów i mebli.
  2. Projekt koncepcyjny – proponujemy wybór i rozmieszczenie punktów oświetleniowych, stylistykę, kolorystykę, podział płaszczyzn, wybór materiałów i dekoracji, a wszystko prezentujemy na rzutach 3D.  
  3. Projekt kompleksowy – uszczegóławiamy wcześniejszą koncepcję, wprowadzamy ewentualne korekty w rozmieszczeniu punktów elektrycznych i hydraulicznych, tworzymy szczegółowe rysunki mebli na wymiar, proponujemy konkretne materiały, sprzęty AGD, opracowujemy kosztorys, fotorealistyczne wizualizacje 3D oraz wytyczne dla ekipy montażowej (rzuty ścian i podłóg).

Już teraz zapoznaj się z naszym cennikiem projektowania kuchni i zleć kompleksowe zaprojektowanie układu, designu i wyposażenia tego pomieszczenia naszemu specjaliście. Dzięki temu zyskasz funkcjonalną, bezpieczną i zachwycającą kuchnię, która będzie dawać Ci satysfakcję przez wiele lat.

Cena projektu kuchni już od 180 zł.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry