Cenniki


Cenniki projektowania wnętrz

Wiesz już, że potrzebujesz usługi projektanta wnętrz, ale zastanawiasz się, ile to właściwie kosztuje? W Creating Space zaskoczymy się bardzo atrakcyjnymi cenami. Przygotowaliśmy szczegółowy cennik projektowania wnętrz, dzięki czemu możesz wstępnie ocenić koszt inwestycji i przekonać się, że jak najbardziej stać Cię na indywidualny projekt dowolnego wnętrza.

Cena projektu funkcjonalnego

Projekt funkcjonalny to podstawowa usługa w naszej ofercie, którą dedykujemy klientom dysponującym mocno ograniczonym budżetem. W ramach tej usługi otrzymasz od nas m.in. rzut z góry 2D oraz propozycję zagospodarowania przestrzeni użytkowej.

Cena projektu koncepcyjnego

To bardziej rozbudowana usługa, w ramach której możesz liczyć na projekt funkcjonalny oraz dodatkowo rzuty 3D i propozycje materiałowe (m.in. okładziny ścienne i podłogowe, meble, oświetlenie etc.). Wybierz projekt koncepcyjny, gdy chcesz zyskać solidny punkt wyjścia do wykończenia Twojego domu czy mieszkania.

Cena projektu kompleksowego

Rekomendujemy tę usługę wszystkim klientom, którzy oczekują całościowej realizacji wraz z przygotowaniem dokumentacji technicznej i branżowej (m.in. z rozmieszczeniem instalacji wodnej, elektrycznej i grzewczej). W ramach projektu kompleksowego zapewnimy Ci także nadzór autorski oraz przygotujemy zestawienie materiałowo-kosztowe.

Cena projektu kuchni i łazienki

Kuchnia i łazienka to najtrudniejsze pomieszczenia do zaaranżowania. Przede wszystkim dlatego, że musimy tutaj uwzględnić instalacje oraz zadbać o perfekcyjną funkcjonalność – często mając do dyspozycji mocno ograniczoną powierzchnię. Możesz zdecydować się zarówno na projekt funkcjonalny, jak i koncepcyjny czy kompleksowy.

Cena projektu wnętrza lokalu usługowego

Projektowanie wnętrz lokali usługowych to jedna z naszych specjalizacji. Oferujemy tę usługę m.in. właścicielom gabinetów kosmetycznych i kosmetologicznych, salonów fryzjerskich, salonów masażu czy centrów SPA. Przygotowujemy wyłącznie kompleksowe projekty, które powstają we współpracy z architektem (w razie konieczności zaproponowania przebudowy lokalu) i uwzględniają m.in. wszystkie etapy wykonawcze, pomoc w uzyskaniu niezbędnych opinii i uzgodnień oraz kontrolowanie poprawności wykonywanych prac.

Szczegółowy cennik projektowania wnętrz znajdziesz poniżej – każda pozycja uwzględnia zakres prac wykonanych przez projektanta, co pozwoli Ci łatwo ocenić, która usługa jest dla Ciebie najkorzystniejsza.

Masz dodatkowe pytania? Chcesz indywidualną, niezobowiązującą ofertę? Skontaktuj się z nami!

Wybierz cennik:

 

 

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry