Projekt salonu

Cennik projektowania salonu

Wykonanie projektu salonu wydaje się być mało skomplikowanym zadaniem, z którym poradzi sobie każdy, kto ma choć podstawowe poczucie gustu i poświęci trochę czasu na wizytę w sklepach. Nic bardziej mylnego. W rzeczywistości salon stanowi spore wyzwanie nawet dla doświadczonych projektantów.

Nie jest sztuką „upchnąć” w salonie mnóstwo mebli i dodatków w celu uzyskania efektu WOW. Dobry projekt przede wszystkim musi uwzględniać potrzeby mieszkańców i zagwarantować im komfortowe warunki do wypoczynku oraz spędzania czasu z najbliższymi.

Creating Space stworzy dla Ciebie funkcjonalny, efektowny projekt salonu w domu jednorodzinnym czy mieszkaniu. Sprawdź nasz cennik projektowania salonu.

Projektowanie salonu – jakich błędów trzeba się wystrzegać?

Zdecydowanie najczęstszym błędem, który psuje końcowy efekt i pogarsza walory użytkowe salonu jest przesada. Mamy tutaj na myśli uleganie aktualnym modom i łączenie w jednym pomieszczeniu wielu stylów, przez co salon zaczyna przytłaczać wystrojem i trudno jest wyodrębnić w nim jakiś motyw przewodni.

Taki salon może i dobrze wygląda na zdjęciu w katalogu, natomiast jest niepraktyczny w codziennym użytkowaniu. Szybko zaczyna w nim panować bałagan, a pomimo sporej powierzchni pomieszczenia domownicy mają wrażenie ciasnoty – szczególnie, gdy przyjdą goście.

Zbyt duża sofa, niepotrzebny fotel, ogromny kominek, który z powodzeniem można zastąpić minimalistycznym piecem wolnostojącym, masa dodatków, które tylko zbierają kurz – to salonowa klasyka, której można uniknąć zlecając wykonanie projektu salonu profesjonaliście.

Projekt salonu to same korzyści

Posiadając kompletny, profesjonalnie przygotowany projekt salonu, nie tylko unikniesz wspomnianych wcześniej błędów, ale również… sporo zaoszczędzisz. Projekt chroni przed powszechnym zjawiskiem kupowania przypadkowych materiałów (nie zawsze dobrej jakości) oraz przed nadmiernymi zakupami.

Dodatkowo warto podkreślić, że projekt eliminuje ryzyko marnowania materiału oraz błędów wykonawczych, ponieważ stanowi coś na wzór instrukcji obsługi dla ekipy. Wykonawca może na jego podstawie rzetelnie wycenić usługę oraz podać realistyczny termin zakończenia prac.

Zamów projekt salonu dopasowany do Twoich potrzeb

W Creating Space tworzymy projekty salonów o dowolnej powierzchni, zawsze dbając o ścisłą współpracę z klientem i poznanie jego potrzeb. Bierzemy również pod uwagę dostępny budżet, dzięki czemu projekt jest nie tylko efektowny, ale też rzeczywiście możliwy do zrealizowania przy posiadanych funduszach.

Możesz zamówić u nas projekt funkcjonalny (podstawowa usługa z rzutem 2D i m.in. propozycją zagospodarowania przestrzeni użytkowej), projekt koncepcyjny (wzbogacony o rzuty 3D i propozycje materiałowe) lub – to polecane rozwiązanie – projekt kompleksowy, w ramach którego zapewniamy także dokumentację techniczną i branżową, zestawienie materiałowo-kosztowe czy nadzór autorski.

Cena projektu salonu już od 60 zł.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry