Data wpisu: 03.05.2022

Zamówienie projektu wnętrza domu się opłaca! Dlaczego?

Od pewnego czasu zastanawiasz się nad skorzystaniem z usługi projektowania wnętrza domu lub mieszkania, ale ciągle słyszysz, że to jest drogie, że nie będzie Cię stać na zakup materiałów zaproponowanych przez projektanta itd.? W takim razie musisz przeczytać nasz artykuł. Podajemy w nim konkretne argumenty, które przekonają Cię, że zamówienie projektu wnętrza po prostu się opłaca.

Efekt końcowy dokładnie taki, jakiego oczekujesz

Nie ma nic gorszego, niż przeprowadzenie remontu mieszkania lub domu, a następnie wyrzucanie sobie, że coś można było zrobić lepiej. Tak niestety często kończy się samodzielne projektowanie wnętrza, co sprzyja popełnianiu prostych błędów przeciwko estetyce oraz funkcjonalności. Uwierz, że po kilku tygodniach od remontu nie będziesz już pamiętać, ile udało Ci zaoszczędzić na usłudze projektowej – zostanie tylko frustracja z powodu nijakiego wyglądu wnętrza, nietrafionych rozwiązań architektonicznych oraz wydania niemałych pieniędzy na coś, co się kompletnie nie sprawdza.

Bez niepotrzebnych zakupów

W ramach kompleksowego projektu wnętrza przygotowujemy dla naszych klientów dokładne zestawienie materiałów do kupienia. Jest ono przemyślane, nie ma w nim niczego, co nie jest niezbędne do zrealizowania koncepcji projektanta wnętrz. To bardzo ułatwia zrobienie zakupów (zwłaszcza, że podpowiadamy, gdzie dane materiały dostaniesz w najlepszej cenie), a przy tym eliminuje częsty problem, który można określić jako: „A, może wezmę jeszcze to”.

Projekt wnętrza przygotowany przez profesjonalistę chroni Cię więc przed nieprzemyślanym wydawaniem pieniędzy na rzeczy, które później i tak lądują na strychu czy w piwnicy.

Korzystniejsza wycena wykonawcy

Ten argument jest często pomijany, dlatego warto podkreślić, że profesjonalny projekt wnętrza może być świetnym sposobem na wynegocjowanie lepszej ceny za wykonawstwo. Właściciel firmy remontowej, który widzi, że ma wszystko podane na tacy, może nie tylko precyzyjnie wycenić swoją usługę, ale także podać realny termin zakończenia prac.

Projekt zabezpiecza interes ekipy remontowej, wykluczając ryzyko ciągłego wprowadzania jakichś zmian przez inwestora. Dlatego firmy wykończeniowe są skłonne zaproponować lepszą cenę klientom dysponującym szczegółowym projektem wnętrza.

Oszczędzisz też sporo czasu

Nie wszystko można przeliczać na pieniądze. Dlatego wspomnijmy również o tym, że dzięki projektowi wnętrza przygotowanemu przez profesjonalistę zyskasz coś bezcennego – czas. Zaoszczędzisz go na przeglądaniu katalogów wnętrzarskich, mozolnym dokonywaniu pomiarów, ciągłym zastanawianiu się nad różnymi koncepcjami i bieganiu po sklepach.

Ten czas możesz przeznaczyć na znacznie przyjemniejsze rzeczy, mając pewność, że projekt wnętrza domu czy mieszkania przygotowany przez profesjonalistę będzie perfekcyjnie odpowiadać na Twoje oczekiwania i potrzeby.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje projekt wnętrza domu lub mieszkania? Zajrzyj do naszego cennika projektowanie wnętrz i daj się pozytywnie zaskoczyć. Następnie skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje oczekiwania, a w odpowiedzi otrzymasz darmową, niezobowiązującą wycenę.


Autor wpisu:
Creating Space

Skontaktuj się z nami

Szukasz profesjonalnego projektanta wnętrz? Właśnie go znalazłeś! Skontaktuj się z nami i pozwól nam zaprojektować wnętrze, które Cię zachwyci!

Kontakt z namiOferta

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry