Data wpisu: 22.08.2022

Projekt wnętrza recepcji wraz z lobby hotelu we Wrocławiu

Markę hotelu buduje się latami. Można natomiast zrobić wiele, aby od razu zachwycić gości i utwierdzić ich w przekonaniu, że dokonali dobrego wyboru rezerwując pobyt w danym obiekcie.

Creating Space oferuje swoim Klientom z branży hotelarskiej efektowne i funkcjonalne projekty architektoniczne recepcji wraz z lobby.

Przykładem takiej realizacji jest recepcja czterogwiazdkowego hotelu we Wrocławiu. Klientowi zależało na efekcie WOW i nieskromnie napiszemy, że udało nam się go osiągnąć. Postawiliśmy na bardzo estetyczne rozwiązania w zakresie wystroju, które bez wątpienia wyróżniają obiekt na hotelowej mapie Wrocławia i całego Dolnego Śląska.

Po konsultacjach z Klientem zdecydowaliśmy się na styl glamour, który perfekcyjnie pasuje do wizerunku marki hotelu oraz oczekiwań gości obiektu. Bardzo dobrym posunięciem było wykorzystanie świetlika dachowego – naturalne światło wpadające do lobby podkreśla kluczowy element wystroju, czyli ścianę wodną, która zachwyca gości i powoduje, że już od wejścia hotel budzi skojarzenia z wysoką jakością, kreatywnością i dobrym smakiem.

Dzięki wysokiemu budżetowi przedstawionemu przez Klienta mogliśmy zaoferować wybór najwyższej jakości materiałów wykończeniowych. Efekt pracy zespołu Creating Space widać na poniższych wizualizacjach.

Zapraszamy do współpracy właścicieli hoteli, pensjonatów i innych obiektów noclegowych w całej Polsce. Projektujemy nie tylko recepcje i lobby, ale także m.in. pokoje, przestrzeń restauracyjną czy strefy SPA & Wellness.


Autor wpisu:
Creating Space

Skontaktuj się z nami

Szukasz profesjonalnego projektanta wnętrz? Właśnie go znalazłeś! Skontaktuj się z nami i pozwól nam zaprojektować wnętrze, które Cię zachwyci!

Kontakt z namiOferta

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry