Data wpisu: 22.08.2022

Projekt wnętrza pokoju nastolatka, Gdańsk

Praca projektanta wnętrz nigdy nie jest nudna, ponieważ regularnie przynosi zaskakujące i wymagające wyzwania. Tak też było z tym projektem, który zrealizowaliśmy dla naszych Klientów z Gdańska.

Cel: zaprojektować pokój nastolatka, który uwielbia gry komputerowe i sport. Budżet: średni. Oczekiwania: żadnej sztampy! Po krótkim wywiadzie z klientem zespół Creating Space od razu zabrał się do pracy, a jej efekty prezentujemy na poniższych wizualizacjach.

Dużą zaletą tego zlecenia była dostępna przestrzeń. Mało który nastolatek może mieć aż 35 metrów kwadratowych tylko dla siebie. To pozwoliło nam zaproponować takie rozwiązania, na które w przeciętnym pokoju z pewnością zabrakłoby miejsca.

Tak, pokój na pierwszy rzut oka przypomina siłownię, natomiast dokładnie taki był zamysł naszych projektantów. Podzieliliśmy przestrzeń na kilka osobnych stref: wypoczynku, nauki oraz rekreacji. Dzięki temu młody człowiek zachowuje maksimum swobody, łatwiej jest również utrzymać porządek w pomieszczeniu.

Zwracamy uwagę na znakomitą funkcjonalność pokoju. Idealnym rozwiązaniem jest zabudowa, która łączy w sobie funkcję sypialnianą oraz rozrywkową. Nastolatek ma swoje miejsce do grania w ulubione gry. Jednocześnie nie będzie spędzać całego wolnego czasu z konsolą, ponieważ na wyciągnięcie ręki znajdują się przyrządy do ćwiczeń czy niewielka ścianka wspinaczkowa.

Zrezygnowaliśmy ze zbędnych elementów wystroju. Pokój przede wszystkim ma być wygodny w codziennym użytkowaniu i na tyle uniwersalny pod względem designu, aby dobrze czuł się w nim zarówno nastolatek, jak i młody mężczyzna.

Myślisz o wyremontowaniu pokoju dziecka i szukasz właśnie tak kreatywnego projektu? Sprawdź, co zaproponuje Ci zespół Creating Space. Skontaktuj się z nami, a w odpowiedzi otrzymasz wstępną, niezobowiązującą ofertę.


Autor wpisu:
Creating Space

Skontaktuj się z nami

Szukasz profesjonalnego projektanta wnętrz? Właśnie go znalazłeś! Skontaktuj się z nami i pozwól nam zaprojektować wnętrze, które Cię zachwyci!

Kontakt z namiOferta

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry