Data wpisu: 22.08.2022

Projekt wnętrza poddasza domu w Nowym Dworze Gdańskim

Domy z poddaszem użytkowym to standard na polskim rynku nieruchomości. Są znacznie tańsze w budowie w porównaniu z klasycznym domem dwukondygnacyjnym, oferując przy tym sporą ilość dodatkowej przestrzeni, zwykle aranżowanej na pokoje dziecięce, sypialnię oraz garderobę. Problemem pozostają natomiast skosy, które bardzo utrudniają wykorzystanie dostępnego miejsca.

Aby nie zmarnować potencjału poddasza użytkowego warto skorzystać z pomocy projektanta wnętrz. Tak też zrobili Klienci Creating Space, którzy powierzyli naszemu zespołowi zaprojektowanie poddasza domu w Nowym Dworze Gdańskim. Efekty naszej pracy prezentujemy na poniższych wizualizacjach.

To zlecenie było o tyle interesujące, że musieliśmy zaaranżować stosunkowo niewielkie poddasze na cele mieszkalne. Powstało praktycznie osobne mieszkanie o powierzchni 42 metrów kwadratowych, w pełni ustawne, idealnie odpowiadające na potrzeby młodego małżeństwa.

Nasi projektanci wykorzystali ważną cechę tego poddasza, czyli znaczną wysokość. Pozwoliło to na zaaranżowanie dodatkowej powierzchni sypialnianej, co osiągnęliśmy poprzez zaproponowanie efektownej, praktycznej antresoli.

Projekt uwzględnił wszystkie potrzeby naszych Klientów. Poza piękną antresolą z pełnowymiarowym łóżkiem znaleźliśmy również miejsce na przytulny salon ze ścianą telewizyjną oraz obszerną garderobę – spełnienie marzeń lokatorki poddasza. Takiej garderoby mogłyby pozazdrościć właścicielki niejednego znacznie większego domu.

Jeśli chodzi o wystrój, to postawiliśmy na sprawdzony minimalizm, łącząc nowoczesne elementy wyposażenia z akcentami glamour oraz loftowymi (efektowne schody wiodące na antresolę). Zachowaliśmy również oryginalną cegłę, z której został zbudowany budynek, proponując jej pobielenie dla unowocześnienia wystroju wnętrza.

Podoba Ci się nasza koncepcja? Chcesz uzyskać równie dobry efekt i funkcjonalnie wykorzystać przestrzeń poddasza? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Już teraz skontaktuj się z nami, a otrzymasz wstępną, niezobowiązującą ofertę na realizację indywidualnego projektu wnętrza.


Autor wpisu:
Creating Space

Skontaktuj się z nami

Szukasz profesjonalnego projektanta wnętrz? Właśnie go znalazłeś! Skontaktuj się z nami i pozwól nam zaprojektować wnętrze, które Cię zachwyci!

Kontakt z namiOferta

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry