Data wpisu: 22.08.2022

Projekt wnętrza mieszkania z antresolą w Warszawie

Antresola to coraz popularniejsze rozwiązanie stosowane w mieszkaniach, nie tylko tych małych. Dzięki antresoli zyskujemy dodatkową przestrzeń, którą można bardzo ciekawie zaaranżować. Jednocześnie jest to spore wyzwanie dla projektanta wnętrz, którego podjął się zespół Creating Space.

Jakiś czas temu zrealizowaliśmy arcyciekawy projekt dla naszych Klientów z Warszawy. Małżeństwo prawników dało nam dużo swobody, a dzięki wysokiemu budżetowi remontowemu mogliśmy zaproponować wiele znakomitych rozwiązań pod kątem zarówno estetycznym, jak i funkcjonalnym. Efekt prezentują poniższe wizualizacje.

Zadaniem zespołu Creating Space było zaprojektowanie wnętrza warszawskiego mieszkania o powierzchni 90 metrów kwadratowych. Klienci zdecydowali się na projekt całościowy, co dało nam duże pole do popisu. Kluczowym elementem, któremu musieliśmy poświęcić najwięcej czasu, była antresola. Można ją wykorzystać na różne sposoby – w tym przypadku, w porozumieniu z Klientami, zaproponowaliśmy zaaranżowanie jej na sypialnię oraz pokój gościnny.

Wnętrze zostało urządzone w stylu mieszanym, dzięki czemu jest niejednoznaczne i doskonale wpisuje się w preferencje estetyczne właścicieli. Mamy tutaj akcenty stricte nowoczesne, glamour, vintage, ale i futurystyczne. Całość prezentuje się nietuzinkowo, unikalnie. Mieszkanie podkreśla dobry gust właścicieli, ich zamiłowanie do sztuki nowoczesnej oraz dbałość o szczegóły, co widać także po zastosowaniu materiałów i elementów wyposażenia najwyższej jakości.

Ciekawym akcentem we wnętrzu jest salon z funkcją kina domowego. Stwarza on idealne warunki do komfortowego oglądania filmów, również z przyjaciółmi. Na parterze znalazło się miejsce na kącik czytelniczy oraz wygodną jadalnię Zwracamy uwagę na gustowny barek i funkcjonalny, w pełni wyposażony aneks kuchenny. Co ważne, projekt uwzględnia zachowanie oryginalnej wysokości pomieszczeń, dzięki czemu wnętrze jest przestronne i eleganckie.

Masz wymagające wnętrze i duże oczekiwania odnośnie do jego wyglądu oraz jakości wykończenia? Zespół Creating Space stanie na wysokości zadania. Już teraz skontaktuj się z nami i zapytaj o niezobowiązującą ofertę na realizację unikalnego projektu dowolnego wnętrza.


Autor wpisu:
Creating Space

Skontaktuj się z nami

Szukasz profesjonalnego projektanta wnętrz? Właśnie go znalazłeś! Skontaktuj się z nami i pozwól nam zaprojektować wnętrze, które Cię zachwyci!

Kontakt z namiOferta

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry