Data wpisu: 22.08.2022

Projekt wnętrza kawalerki, Gdynia.

Kawalerka to całkiem wdzięczny temat dla projektanta wnętrz. Niewielka przestrzeń wymaga wspięcia się na wyżyny swoich umiejętności, aby zaspokoić oczekiwania właściciela pod kątem estetycznym i funkcjonalnym.

Wbrew obiegowej opinii kawalerkę można urządzić tak, aby była komfortowym miejscem do życia nawet dla małej rodziny. W tym przypadku cel był inny: otrzymaliśmy ciekawe zadanie stworzenia projektu wnętrza kawalerki dla młodego mężczyzny. Jak poradził sobie z tym zespół Creating Space? Możesz to ocenić na poniższych wizualizacjach.

W ostatnim czasie otrzymujemy coraz więcej zamówień na projekty wnętrz kawalerek. Prawdopodobnie wynika to z rosnącego zainteresowania najmniejszymi mieszkaniami, wciąż dostępnymi na przeciętną kieszeń w dobie wysokiego kosztu kredytu hipotecznego. Znamienne jest to, że Klienci mają duże oczekiwania w zakresie funkcjonalności kawalerki, co dowodzi, że nie traktują tych mieszkań wyłącznie w kategorii etapu przejściowego.

Jeden z naszych ostatnich projektów to kawalerka o powierzchni 30 metrów kwadratowych zlokalizowana w Gdyni. Klient określił budżet jako średni i zlecił nam całościowe zaprojektowanie części mieszkalnej. Priorytetem było zachowanie maksymalnej dostępności przestrzeni, dlatego zrezygnowaliśmy ze zbędnej zabudowy, stawiając na minimalizm w zakresie wystroju i skupiając się tylko na tym, co jest konieczne do komfortowego życia.

Ciekawostką jest fakt, że właściciel mieszkania to młody mężczyzna, który uwielbia gotować i często organizuje wieczory ze znajomymi. Dlatego zadbaliśmy o to, aby w mieszkaniu wygodnie mogło spędzić czas nawet kilka osób jednocześnie – temu służy spora przestrzeń w pokoju dziennym połączonym z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym.

Zwracamy uwagę na efektowny biokominek, który wprowadza przyjemny klimat do mieszkania, znakomicie sprawdzając się w okresie jesienno-zimowym. Całości projektu dopełnia funkcjonalna sypialnia z dużym łóżkiem i atrakcyjnymi akcentami wystroju.

Masz kawalerkę, której wnętrze aż prosi się o remont? Zamów indywidualny projekt w Creating Space! Skontaktuj się z nami, krótko przedstaw nam swoje oczekiwania, a w odpowiedzi otrzymasz wstępną, niezobowiązującą ofertę.


Autor wpisu:
Creating Space

Skontaktuj się z nami

Szukasz profesjonalnego projektanta wnętrz? Właśnie go znalazłeś! Skontaktuj się z nami i pozwól nam zaprojektować wnętrze, które Cię zachwyci!

Kontakt z namiOferta

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry